Asystent Architekta

Realizujesz projekt i przydałby ci się asystent, który o meblach oraz wyposażeniu biur wie wszystko? To dobrze trafiłeś. Jesteś we właściwym miejscu!

Dlaczego Iduro?

Może właśnie zastanawiasz się, po co Ci taka współpraca?

Pomoc w prezentacji

Jesteśmy w branży już od ponad 20 lat, doskonale wiemy, co działa i jak prezentować dobre rozwiązania architektoniczne.

Tylko najwyższa jakość

Korzystamy z produktów i akcesoriów, które sprawdziliśmy, dajemy szansę nowym producentom, ale tylko tym, którzy dbają o najwyższe standardy.

Indywidualne i elastyczne podejście

Wychodzimy z założenia, że każda przestrzeń jest jedyna w swoim rodzaju i potrzebuje wyposażenia, które temu sprosta.

Najnowsze trendy i materiały

Dbamy o to, żebyś jako pierwszy otrzymywał aktualne katalogi i bryły. Możesz liczyć na najświeższe pomysły i nowinki, których nie mają inni.

Dowiedz się, dlaczego inni tak chętnie korzystają z naszych usług

Tomasz Borowiak

Architekt wnętrz - Wrocław

Współpraca z IDURO należy do jednej z lepszych! To profesjonaliści, którzy do swoich zadań podchodzą z ogromnym zaangażowaniem oraz doskonale rozpoznają potrzeby klienta i szybko na nie reagują. Dobrze rozumieją specyfikę pracy architekta. Wisienką na torcie jest fakt, że nie skupiają się jedynie na doborze mebli – ich działanie jest kompleksowe.

Paulina Walusiak

SALA Studio

Ciekawe produkty okraszone klarowną i jasną komunikacją sprawiły, że nasza realizacja nie tylko przebiegła szybko, ale wywołuje efekt WOW u każdego, kto wchodzi do biura! Współpracując z IDURO mieliśmy wrażenie, że działamy z najlepszym przyjacielem, z którym znamy się od lat. Co ważne – z punktu widzenia architektów – jako jedni z pierwszych otrzymujemy aktualne wzorniki, próbki i bryły.

Marek Wentrys

Wiceprezes zarządu, LW UNIPROJEKT Sp. z o.o.

Sympatyczna ekipa, wysoka jakość produktów, dbałość o detale i ergonomię pracy. Tak pokrótce mogę określić IDURO. Doskonale rozumieją ponadczasowość klasyki, zwracając uwagę na nowoczesne, ciekawe wzornictwo. Szybkość realizacji zlecenia tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że współpraca z IDURO była najlepszą, możliwą decyzją.

Poprzedni
Następny

Porozmawiajmy o twoim projekcie

Skontaktuj się z nami, aby zadbać o ergonomiczną i przyjemną pracę w Twoim biurze!

Katarzyna Wójcik

MANAGER BIURA

IDURO S.C. ANNA ŁAKOMY, MAREK SAJNÓG
NIP: 634-23-29-657
ul. dr Janusza Korczaka, 95
40-340 Katowice, Polska

window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ xfbml : true, version : 'v8.0' }); }; (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = 'https://connect.facebook.net/pl_PL/sdk/xfbml.customerchat.js'; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Polityka Cookies